ДУШЕВНИЙ «ДРАЙВ» ХАРКІВСЬКОГО ВЕРТЕПУ…
Коли нерідко ще чуєш від перехожих: «Вертеп?.. Це що — веремія якихось незрозумілих людей, котрі просять грошей?», виникає нестримне бажання прокричати вслід: «Люди, отямтеся,та дивіться глибше!».
Вертеп — це народне свято, народна вистава про народження Спасителя Ісуса Христа, символ цілісності світобудови українців. Ця традиція йде з дуже давніх часів, і доводить, що українська нація вміє вигадувати, вміє представити біблейські історії в такому ігровому вигляді, який на власні очі і побачили харків'яни.
Якраз 7 січня сумівський колядницький гурт і відкрив сезон вертепного дійства в найважливіших осередках українського громадського та релігійного життя міста.
Особливість цьогорічного колядницького гурту в його імпровізаційних моментах.
Щодо одо якості самого дійства — це вже інше запитання. Одні глядачі отримали драйв від побаченого, інші, навпаки, переконалися в недосконалості вертепного дійства. Але гарно вже те, що воно відбулося. І нема краю досконалості…

Харківський вертеп (ч.2)

Ви можете використовувати ці HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>