Ці слова, винесені у заголовок, виголосив молоденький доброволець батальйону “Січ” на традиційному мітингу біля підніжжя харківського пам’ятника Тарасу Шевченку. Ними він точно визначив значення цієї дати передусім для харків’ян, мешканців прифронтового міста. Нарешті вони усвідомили себе частиною ЄДИНОЇ нації. Саме вони задавили минулого літа перших в Україні клопів московського сепаратизму (на жаль, не всіх) в себе вдома, відстояли столицю Слобожанщини від навали комуністів, інтернаціоналістів, казачків та ім подібних жучків та різних колорадів.

А відтак традиційність відзначення Дня Злуки в Харкові набула вже цілком нового змісту та нових рис. Як говорили на тому ж мітингу брати Капранови, ми тепер ЄДИНА українська нація, якій “начхати на думку Росії, всього світу і української влади”. 22 січня брати Капранови привезли до Харкова подяку Києва за усвідомлення єдності українського народу та побачили символічний ланцюг єдності, який утворили учасники мітингу на харківскому майдані Свободи.

День злуки – день усвідомлення. 22 січня 2015 року в Харкові.

Ви можете використовувати ці HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>