Молитовна група з представників Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей та волонтери-харків'яни під духовною орудою капеляна о. Івана Сивака встановили чотирнадцять чотириметрових хрестів – стацій Хресної дороги – вздовж всієї лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях від Маріуполя на півдні до Щастя та Станиці Луганської на Півночі.

В місті Щастя хрест встановлений на місці загибелі воїнів-харків’ян біля мосту через Сіверський Донець. Хресна дорога символізує духовний фронт, де точиться боротьба за примирення, очищення і духовне відродження українського народу.

Це найдовша Хресна дорога на європейському континенті. В другій половині травня о. Іван Сивак планує організацію молитовного походу цією Хресною дорогою за участі всіх християнських конфесій та представників всіх областей України.

Бесіду веде Владислав Проненко.

VIA DOLOROSA по лінії фронту

Ви можете використовувати ці HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>