Немислимі Збройні сили України без танчиків. Вони вкрай необхідні завжди — в атаці, в обороні, при зачистці. Вони б’ють "ополчєнцев" так, щоб вони ніколи не сумували, б’ють "прямой наводкой" та б’ють "із-за угла". Вони вичищають звільнену донецьку землю від сепарських мін. Про це розповідають танкісти Костя, "Маляр", та "Профі".

Командир взводу "Сава" та й всі інші пишаються своїм легендарним комбатом "Кащеєм", тобто підполковником Дмитром Кащенком. Вони називають його "батьком". Саме "Кащей" визволяв Піски і деблокував Донецький аеропорт.

В бою за ДАП "Кащей" втратив свого найкращого друга — випускника Харківського інституту танкових військ, капітана Олександра Лавренка, який героїчно загинув разом з екіпажем — навідником Олександром Вохромеєвим та механіком-водієм Андрієм Кулягіним, знищивши більше сотні сепаратистів та кілька одиниць російської бойової техніки. Підполковник Дмитро Кащенко розповідає про подвиг свого побратима.

Східний фронт. 5 серія. Танчики

Ви можете використовувати ці HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>