Десятки людей змогли записалися на безкоштовні курси української мови в Харківському національному унівеситеті радіоелектроніки. Адже тут утворилися вільні для відвідування всіма охочими мовні клуби. Відкриття відбулося в ХНУРЕ 8.10.2016.

Українська мова поступово відновлює своє життя на сході України. Тому не дивно, що частина харків`ян потребує допомогу в опануванні рідної мови. Безперечно, вмотивованість відвідувачів безкоштовних курсів української мови робить комфортним сам процес навчання.

Учасники заходу із зони АТО розповіли про те, якою важливою стала українська мова на Донбасі в теперішній час війни за цілісність України. Мовні курси створюються волонтерами вздовж всієї лінії фронту.

Окрім української, всі охочі можуть повчитися польської мови. Адже мовні клуби мають різні вектори навчання. Тим паче, що саме з Польськими унівеситетами ХНУРЕ має домовленості про співпрацю, котрі дають можливість там навчатися та отримати разом з українським ще й польський диплом про вищу освіту.

Українська безкоштовно. Харків. Мовні клуби університету радіоелектроніки

Відео, Головне |

Ви можете використовувати ці HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>