​​Ключове за добу у Львівській області ▪️Загроз ракетних ударів на Львівщині не фіксували.

​​Ключове за добу у Львівській області

▪️Загроз ракетних ударів на Львівщині не фіксували.

▪️Евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій у нашу область прибули ще 72 людини.

▪️До Перемишля зі Львівщини вирушила 961 особа.

▪️У Львівській області стартував проєкт, у межах якого ВПО та релокованому бізнесу допоможуть покращити підприємницькі навички. Як взяти участь: https://bit.ly/41wPQel

▪️Учора відбулось друге розширене засідання робочої групи з формування Стратегії розвитку Яворівської територіальної громади. Учасники засідання напрацювали та обговорили основні напрями розвитку в громаді. Йдеться про економіку, соціально-гуманітарне забезпечення та житлово-комунальну сферу.

▪️Стрийська РВА та Київський університет права НАН України підписали Меморандум про співпрацю і партнерство. Мета – поглибити зв’язки у галузі освіти, професійна орієнтація молоді та надання базових правових знань учням шкіл району. Школам Стрийщини уже передали комплекти юридичних енциклопедій від вищого навчального закладу.

▪️У Жовкві відбувається тренінг в межах програми ЄС «Угода мерів – Схід»: представники 13 громад зустрілись, щоб обмінятися досвідом. Серед учасників зі Львівщини представники Пустомитівської, Рава-Руської та Жовківської громад. З інших областей – представники Запоріжжя, Сум, Полтави, Калуша, Черкас, Вознесенська, Хмельницького, Сваляви, Чорноморська, Кам‘янського, Шепетівки, Звягеля та Костополя. Протягом двох днів вони обговорюватимуть перспективи енергетичного розвитку міст та можливості для підвищення рівня життя жителів громад.

▪️Шахісту з Бродів надали звання «Майстер спорту України». Почесне спортивне звання присудили 20-річному Володимиру Медведику. Вітаємо!

▪️У Дрогобичі започаткували Духовні бесіди на час Великого посту. Мета – щире спілкування з молоддю про проблеми, які її турбують, застереження від вступу в підозрілі молодіжні рухи та течії, які спрямовані на агресію, а також розмови про вплив соцмереж. Зустрічі відбуватимуться щовівторка (вул. Івана Франка, 20). Триватимуть вони впродовж всього передвеликоднього посту.

▪️Воїнам 80 окремої десантно-штурмової бригади доправили три Старлінки, які придбали за кошти міського бюджету Червонограда та близько 1500 енергетичних напоїв, які захисникам передав волонтер і почесний громадянин Червоноградської громади Sebastian Bursakowski-Irzykowski.

▪️Юний волонтер з Херсонщини – Максим Зарічний, який зараз проживає з батьками в Івано-Франківській громаді Яворівського району, регулярно виготовляє та передає нашим воїнам окопні свічки. Цього разу 11-річний волонтер передав близько 100 окопних свічок та 125 пар шкарпеток. Минулого літа хлопець, за підтримки батька, давав сольні концерти у населених пунктах району. За цей період йому вдалось зібрати близько 250 тисяч гривень на ЗСУ. Каже, щойно потепліє – знову почне давати концерти.

Максим Козицький – голова Львівської ОДА (ОВА)

​​Ключове за добу у Львівській області

▪️Загроз ракетних ударів на Львівщині не фіксували.

Джерело