Відбувся фінальний день чемпіонату Львівської області з шашок-64 серед чоловіків та жінок

Змагання приймає Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 ім. Антонича. У змаганнях брали участь 20 шашкістів з міст Яворів, Дрогобич, Турка, Новий Розділ, Луцьк, Сміли та Києва. За змаганнями стежив суддя Іван Ільницький.

Зважаючи на склад та рейтинг гравців, Яворівчани доволі успішно виступили.

• 3 місце серед жінок зайняла Соломія Кунанець, яку випередили  досвідчені гравці  кандидат в майстри спорту Мар’яна Біян (срібло) з м. Турка та майстер спорту, чемпіон Європи Зоряна Анісімова (золото) з м. Новий Розділ.
  • 4 місце виборов Максим Квасняк, який набрав однакову кількість очок з третьою сходинкою Заслуженим майстром спорту Іваном Фідиком.
  • 6 місце посів Михайло Щегольський, який випередив  в загальній таблиці двох кандидатів в майстри спорту з шашок.
  • 10 та 11 фінішували Іван Щегольський і Тістечок Юрій, які грали на рівні з досвідченими дорослими шашкістами.

Дякуємо спортсменам та тренеру Юрію Кунцю за наполегливу підготовку молодих спортсменів Яворівщини.