“З початку інавгурації Януковича я усім у Криму говорив, що він ненадовго, мінімум два роки

“З початку інавгурації Януковича я усім у Криму говорив, що він ненадовго, мінімум два роки. Потім мене ще й звільнили з директора державного видавництва «Таврія». Ну, він протримався трошки більше…”.

10 років тому, 21 листопада 2013 року, розпочалася Революція гідності в Україні.

Масові зібрання відбулися у всіх регіонах України, в тому числі й тих, які наразі знаходяться під тимчасовою окупацією РФ. У Криму, на Донбасі, в Запорізькій та Херсонській областях люди виходили на публічний протест, декларуючи свою прихильність до європейського майбутнього України, в противагу нав’язуваного режимом Януковича "русского мира".

До 10-ї річниці Революції гідності Український інститут національної пам’яті представляє серію роликів про початок масових протестних акцій листопада 2013 року на підтримку євроінтеграційного руху України.

Розповіді учасників Революції Гідності записані у 2014-2018 роках у межах проекту "Майдан: усна історія". У цьому ролику фрагмент спогадів співкоординатора кримського Євромайдану Андрія Щекуна.

Музей Майдану пропонує відзначати 10-ту річницю Революції Гідності з гаслом: ""Заряджені гідністю та жагою свободи!"

Дізнатись більше про Революцію гідності можна в інформматеріалах Музею Майдану.

“З початку інавгурації Януковича я усім у Криму говорив, що він ненадовго, мінімум два роки
«Голоси Революції гідності»: Андрій Щекун – YouTube
“З початку інавгурації Януковича я усім у Криму говорив, що він ненадовго, мінімум два роки. Потім мене ще й звільнили з директора державного видавництва «Таврія». Ну, він протримався трошки більше…”. 10 років тому, 21 листопада 2013 року, розпочалася Революція…

Джерело