🚆Більше 400 пасажирів рейсу Інтерсіті+ №711 з Краматорська, які провели в дорозі майже добу, нарешті прибули до Києва

🚆Більше 400 пасажирів рейсу Інтерсіті+ №711 з Краматорська, які провели в дорозі майже добу, нарешті прибули до Києва. Залізничники зустріли всіх, напоїли гарячим чаєм, роздали сендвічі, які нам люб'язно вже вкотре надали наші партнери з World Central Kitchen.

Всім пасажирам, у кого були пересадки на інші рейси (а таких близько 50), знайшли місця в поїздах потрібного напрямку. Частина пасажирів уже вирушила далі за своїм маршрутом, частина відпочиває та відігрівається на вокзалі, очікуючи на свої рейси.

Тим часом деякі поїзди продовжують рухатись із затримками: станом на зараз 50 потягів затримуються на годину й більше, 4 рейси — в межах години, інші йдуть графіком.

Найбільші затримки зараз у рейсів №119/120 Запоріжжя — Львів (13 год 58 хв) та №5/6 Запоріжжя — Рахів (13 год 30 хв).

Всі затримки оновлюємо оперативно на сайті https://uz-vezemo.com/, і продовжуємо робити все можливе, щоб прискорити поїзди. Пасажирів доставимо до місця призначення в будь-якому випадку.

Також продовжуємо відновлення пошкоджених ділянок і поновлюємо курсування приміських рейсів по країні — детальна інформація по приміських рейсах розміщена на регіональних сайтах залізниць за цим посиланням: https://www.uz.gov.ua/passengers/suburban_train_schedule/

Працюємо попри складнощі, турбуємось про пасажирів та їдемо вперед із впевненістю в нашій перемозі🇺🇦

Джерело