​​Під час вчорашньої масованої ракетної атаки по Україні на Львівщину прилетіли 5 ворожих ракет

​​Під час вчорашньої масованої ракетної атаки по Україні на Львівщину прилетіли 5 ворожих ракет. Три з них Сили Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України збили. Дякуємо вам за щоденну важку службу.

Продовжуємо обладнувати усі об’єкти, які забезпечують життєдіяльність нашої області, додатковими захисними екранами.

Об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області працюють. На випадок екстрених ситуацій усі вони мають дизель-генератори.

❗️Якщо будинок живиться від однієї лінії з об’єктом критичної інфраструктури, у ньому, швидше за все, також буде світло. Усі інші абоненти отримують електроенергію по черзі. Це пов’язано з тим, що зараз одночасно користуватися живленням можуть лише близько 30% споживачів Львівщини. Тимчасові схеми, за якими заживили область, не можуть витримати навантаження, яке необхідне, щоб одночасно отримували електроенергію всі. Маємо розуміти, що енергетики працюють цілодобово, щоб усі ми були зі світлом. Поки ви читаєте цей допис, вони ремонтують пошкоджене ракетними ударами електрообладнання.

❗️Коли у вашій домівці відновлять електропостачання, вмикайте прилади поступово – починайте з тих, які мають невисоку потужність. Насамперед зарядіть телефони, павербанки та ліхтарики. Порохотяги, пральні машини, обігрівачі й інші потужні прилади не варто вмикати у перші години відновлення живлення.

❗️Важлива інформація та номери телефонів, якщо тимчасово зникне мобільний зв'язок, а вам потрібна буде допомога: https://cutt.ly/f1eQaCU

Максим Козицький – голова Львівської ОДА (ОВА)


Джерело