Сьогодні спільно з журналістами перевірили облаштування Пунктів Незламності на Житомирщині
Сьогодні спільно з журналістами перевірили облаштування Пунктів Незламності на Житомирщині. Вчорашня ситуація призвела до масштабного відключення електроенергії. Саме на час таких надзвичайних ситуацій спільними зусиллями влади та волонтерів створено ці пункти. Вчора вони стали при нагоді багатьом жителям області.

🟡 Під час відключення електрики понад 2000 громадян скористалися допомогою наших волонтерів у пунктах Незламності.

Ці пункти забезпечені генераторами, є світло та тепло. Тож у разі необхідності жителі області зможуть зарядити свої телефони, павербанки чи ноутбуки. Усі приміщення мають необхідну кількість питної та технічної води, аптечки та теплі речі. Наразі органи влади та місцевого самоврядування спільно з провайдерами працюють над забезпеченням пунктів незламності стабільним інтернет-зв’язком. У разі виникнення перебоїв з мобільним зв’язком жителі Житомирщини зможуть зв’язатися зі своїми близькими чи рідними, якщо у цьому є потреба та обмінятися новинами.

Наразі в області облаштовані 326 пунктів незламності. З них 5 – мобільні намети ДСНС. Усі пункти працюватимуть до повної стабілізації української енергосистеми. У разі потреби – 24/7.

Станом на зараз в області досі без електроенергії перебувають 500 тисяч споживачів. Щоб відновити електропостачання в області, наші енергетики й ремонтники викладаються на 200 відсотків.

Разом з тим, ми закликаємо максимально заощаджувати використання електроенергії тих жителів, в домівках яких світло вже відновили.

Тримаємось, підтримуємо ЗСУ, енергетиків та зв'язківців і очікуємо на світлий день Перемоги!

Джерело