🙏 26 листопада вшануймо пам’ять жертв Голодомору-геноциду Щороку в четверту суботу листопада в Україні та…

🙏 26 листопада вшануймо пам’ять жертв Голодомору-геноциду

Щороку в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років. У цьому та наступному роках минає дев’ять десятиліть від злочину геноциду українського народу.

Як в Україні вшанувати пам’ять жертв Голодомору в умовах повномасштабної війни:

26 листопада, о 16:00, долучіться до загальнонаціональної хвилини мовчання.

🕯Увечері в суботу візьміть участь в акції «Запали свічку» – засвітіть вогники у вікнах ваших осель як символ пам’яті про відібрані сталінським геноцидом життя. Цього року, коли російський режим, який є спадкоємцем радянського тоталітаризму, намагається занурити нашу країну в цілковиту темряву, цей жест пам’яті має особливий зміст. Єднаючись у такий спосіб у вшануванні тих, хто став жертвою геноциду голодом, ми нагадуємо собі й усьому світу, що темрява не може перемогти, що рано чи пізно зло засуджують, а жертв – пам’ятають і шанують.

❗️Закликаємо людей з усього світу долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933, зокрема до акції «Запали свічку».

🏛Щодо пам’ятних заходів у Києві:

Цього року у зв’язку з безпековою ситуацією доступ на територію Національного музею Голодомору-геноциду буде обмежено 26 листопада, з 12:00 до 17:00.

Для тих, хто має бажання віддати шану жертвам геноциду біля Музею Голодомору в Києві, доступ буде відкрито після 17:00. У цей час відбуватиметься запалення лампадок, організоване Українським інститутом національної пам’яті.

Просимо взяти до уваги, що цього року вшанування роковин Голодомору відбувається в умовах повномасштабної війни. Якщо ви маєте намір відвідати Музей Голодомору, дбайте про свою безпеку та не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.

#ПамятаємоЄднаємосяПереможемо
#памятаємоГолодомор
#зупинимогеноцид
#rememberHolodomor
#stopgenocidтeinukraine

https://www.youtube.com/watch?v=tskbuXOOFPw


На війні і в тилу – 26 листопада запали свічку пам'яті! – YouTube
26 листопада 2022 року, о 16:00, – загальнонаціональна хвилина мовчання. Де б ти не був – на війні, чи вдома – вшануй пам'ять жертв Голодомору, запаливши свічку пам'яті! Детальні інформаційні матеріали: https://bit.ly/3hKRx5b Відео зняте Young&Hungry Production.

Джерело