​​Ключове з життя Львівщини за останню добу ▪️Повітряних тривог в області не було

​​Ключове з життя Львівщини за останню добу

▪️Повітряних тривог в області не було.

▪️Львівщина залишається серед областей, де є труднощі з відновленням водопостачання та електропостачання після ракетних ударів, але завдяки нашим енергетикам, надзвичайникам та комунальникам ми цей виклик поступово вирішуємо, і частина споживачів уже це відчула. Працюємо, щоб зі світлом, теплом, водою та зв’язком найближчим часом були всі.

▪️У нашій області сьогодні діють графіки погодинних вимкнень електроенергії. Це потрібно, щоб швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечити енергоживленням всіх споживачів.
Дізнатися орієнтовний час вимкнення за своєю групою: https://poweroff.loe.lviv.ua/

▪️У Львівській області розгорнули уже 239 Пунктів Незламності. Якщо довго нема світла, у них можна зарядити ґаджети, загрітися і випити чогось теплого. Пункти розгортають не лише у містах районного значення, а й в невеликих містечках.

Перейшовши за посиланням, зможете з‘ясувати, де біля вашої домівки найближче є такий пункт: https://nezlamnist.gov.ua/

Оголошення з адресами також вивішуватимуть у населених пунктах.

Деякі з цих пунктів уже є на мапі, інші додадуть найближчим часом. Крім того, розгортатимемо нові, тому оновлюйте карту щодня.
Саме зараз мапа може не працювати, бо багато людей одночасно заходять на неї. Якщо не вдалося завантажити, спробуйте ще раз через деякий час.

▪️Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 120 людей.

▪️Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 528 осіб.

▪️На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 17 тисяч 938 людей. На в‘їзд – 13 тисяч 698 українців.

▪️Поліція області опрацювала 1155 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Тримаємо стрій!

Максим Козицький – голова Львівської ОДА (ОВА)


Джерело