Продовжуємо працювати, аби повернути життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 24 листопада👇

Продовжуємо працювати, аби повернути життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 24 листопада👇

Для відновлення електропостачання на Херсонщині працює 25 бригад – це 124 робітники та 55 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, які живлять населені пункти Високопілля, Білу Криницю та Нововоронцовку.

Над розчищенням доріг на Херсонщині працює 26 дорожників та 29 одиниць техніки. Минулої доби розчищено 1 кілометр доріг державного значення. Роботи тривають на автодорогах М-14 та Т-22-07. Також дорожники приступили до виконання робіт з облаштування об‘їзду зруйнованого мосту на автодорозі О 220608 Зарічне – Архангельське.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили понад 63 гектари територій, вилучили 309 вибухонебезпечних предметів, знищили – 25. Піротехніки ДСНС обстежили понад 90 гектарів територій, вилучили та знешкодили – 204 вибухонебезпечних предметів.

Проведено медичну евакуацію дитини з Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні до Миколаєва. Також розпочато евакуацію пацієнтів Херсонського обласного закладу з надання психіатричної допомоги, вивезено 100 осіб, які прямують до Одеси.

До Херсонщини прибула гуманітарна допомога від Сумської ОВА. До міста доправили оргтехніку, будівельні матеріали та інструменти, а також харчові продукти тривалого зберігання. Допомогу розподілять між жителями Херсона та Берислава.

На Херсонщині розгорнуто 14 “Пунктів незламності”. Це спеціально облаштовані місця, де можна зігрітися, отримати гарячі напої та їжу, зарядити телефон, скористатися інтернетом. Вони функціонують цілодобово, як місця тимчасового перебування. Надалі таких пунктів ставатиме тільки більше.

ROZETKA повернулася до Херсона. У місті працює точка видачі за адресою: вул. Некрасова, 29. Тепер херсонці знову можуть робити покупки онлайн та отримувати свої замовлення.

Працюємо далі!

Джерело