​​Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.01.2023, 336 доба ⚡️Противник триста тридцять шосту добу…

​​Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.01.2023, 336 доба

⚡️Противник триста тридцять шосту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

🔥На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

🏚За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Малинівка, Червоне, Залізничне, Новоандріївка, Новоданилівка, Чарівне, Мала Токмачка, Ольгівське, Щербаки, Павлівка, Полтавка, Преображенка, Гуляйполе, Оріхів, Степове, Кам'янське, Таврійське.

✍️Надійшло 22 повідомлення про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф.

🚗Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій не проводилась.

💥Російські окупанти продовжують безславно помирати в Україні. російські окупанти продовжують зазнавати колосальних втрат в боях з Силами оборони України. Понад 450 поранених окупантів лікують в міській лікарні окупованого міста Дніпрорудне Запорізької області. Також переповнена пораненими російськими окупантами Василівська районна лікарня Запорізької області.

🇺🇦Нищимо ворога та наближаємо нашу перемогу. Слава Україні!

🇺🇦 Сайт ЗОВА 🇺🇦 | Facebook ЗОВА 🇺🇦 | YouTube ЗОВА

​​Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.01.2023, 336 доба

⚡️Противник триста тридцять шосту добу...

Джерело