Одна із організація, яка допомагає жителям Херсонщини безкоштовно евакуюватися до більш безпечних регіонів, – “Helping to Leave”

Одна із організація, яка допомагає жителям Херсонщини безкоштовно евакуюватися до більш безпечних регіонів, – “Helping to Leave”

Одна із організація, яка допомагає жителям Херсонщини безкоштовно евакуюватися до більш безпечних регіонів, – “Helping to Leave”.

🚌Волонтери щодня вивозять людей автобусами з Херсона до Одеси. Рейс відбувається двічі на день – о 8:00 і 13:00 з автовокзалу на вул. Полковника Кедровського, д.1.

На автовокзалі потрібно бути за 1 годину до виїзду автобуса, щоб пройти перевірку документів. Ліміт по багажу — 2 сумки на особу.

Як потрапити на рейс

напишіть у Telegram-бот “Helping to Leave”;
заповніть форму;
зателефонуйте за номером: +380931776458

Тим, хто записався на автобус, відправять відповідне смс із підтвердженням часу виїзду та номера автобуса. Запис на рейс означає, що ви забронювали за собою місце.

Якщо немає зв'язку, то можна прийти у штаб на вул. Лавреньова, 7 та записатися на евакуацію там.

🗣Важливо:

“Helping to Leave” надає допомогу із підвозу маломобільних пасажирів до транспорту. Після того, як ми одержимо заявку, оператор зв'яжеться з вами, щоб з'ясувати деталі.
Ви можете залишити заявку на евакуацію близької людини, якщо вона не має зв'язку. Оператор зв'яжеться з пасажиром після заповнення форми.
Helping to Leave надає допомогу з оформленням виплат та розселенням евакуйованих до кінця війни.

Джерело