​​Ситуація в енергосистемі стабілізувалась, проте війна, на жаль, ще триває, отже ситуація може змінитись

​​Ситуація в енергосистемі стабілізувалась, проте війна, на жаль, ще триває, отже ситуація може змінитись. Ми продовжимо інформувати про стан енергосистеми, але скоротимо кількість повідомлень до трьох на тиждень. В разі зміни ситуації ми одразу повернемося до оперативного інформування.

У найближчий тиждень не очікується різкого зростання споживання через погодні умови, яке могло б вплинути на стабільність електропостачання.

Станом на 6 березня:
ДЕФІЦИТ потужності в енергосистемі відсутній вже 23 день поспіль і наразі не прогнозується.

СПОЖИВАННЯ поступово зростає, що характерно для початку робочого тижня.

ГЕНЕРАЦІЯ: працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання. Триває незначний імпорт електроенергії. Обсяг наявних доступних потужностей генерації сприяє підвищенню операційної безпеки енергосистеми.

ОБМЕЖЕННЯ: Обмежень у мережах «Укренерго», що спричиняють необхідність обмеження споживачів, наразі немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

РЕМОНТИ: На сході після завершення ремонтних робіт відновлено надійність живлення регіону.
Продовжуються роботи для підвищення надійності живлення регіону в Одеській області. Відключення споживачів не прогнозується.
Також тривають ремонтні роботи на всіх інших об’єктах «Укренерго», пошкоджених ворожими обстрілами.

Нагадаємо, що внаслідок російських атак на підстанції «Укренерго» прилетіло понад 200 ракет та дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню. Ми щоденно працюємо над відновленням пошкодженого обладнання, а також над відновленням надійності електропостачання, що потребує багато часу та ресурсів.

https://www.facebook.com/npcukrenergo/

Джерело