Ігор Клименко вручив державні нагороди героїням системи МВС

Сьогодні міністр внутрішніх справ вручив кращим працівницям органів системи МВС орден княгині Ольги ІІІ ступеню, медалі «За військову службу Україні», «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, Грамоти і Подяки Голови Верховної Ради України та Почесні грамоти Кабінету Міністрів України.

На початку Ігор Клименко згадав загиблих колег та їх внесок у майбутню перемогу. Аби надати данину пам’яті побратимам, Указом Президента України їх нагороджено орденами «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня (посмертно), а отримали нагороди родини полеглих.

Міністр наголосив, що жінки, які обрали шлях захищати свою батьківщину, щодня самовіддано роблять свою справу та здобувають нашу перемогу

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за відданість нелегкій службі на благо нашої держави, за повсякденну і наполегливу працю представниці Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держприкордонслужби отримали державні нагороди, серед яких орден княгині Ольги ІІІ ступеню, медалі «За військову службу Україні», «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, Грамоти і Подяки Голови Верховної Ради України та Почесні грамоти Кабінету Міністрів України.

«Ми один великий колектив і робимо одну роботу. Наші жінки захищають кордони і підбивають танки, виїжджають на гасіння пожеж після ворожих обстрілів і рятують життя в лікарнях і госпіталях, борються з ворогом, у тому числі, у складі розвідних підрозділів і евакуюють цивільне населення. Наші жінки захищали «Азовсталь» і перебували у полоні, тому їх подвиги будуть назавжди закарбовані в скрижалі історії нашої держави», – зауважив Ігор Клименко.

Департамент комунікації МВС України_________________________________________________

Facebook: https://www.facebook.com/mvs.gov.ua

Telegram: https://t.me/mvs_ukraine

Сайт: https://mvs.gov.ua/

Twitter: https://twitter.com/mvs_ua

Джерело