За 10 місяців передати на передову 1000 автомобілів – разом нам це вдалося!

За 10 місяців передати на передову 1000 автомобілів – разом нам це вдалося!

Сьогодні в межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи ми передали тисячне авто нашим захисникам і захисницям. Воно вирушає на Бахмутський напрямок.

1000 автомобілів – це величезна цифра, але, як виявилося, і досяжна. Від травня минулого року, щоб наблизити нашу перемогу, ми спільно з партнерами та однодумцями передали різноплановий транспорт українським військовослужбовцям, медикам і рятувальникам, які перебувають у зоні активних бойових дій.

Нам вдалося об'єднати зусилля людей зі всього світу. І вже зараз можемо сказати, що завдяки цьому наші захисники виконали сотні завдань, це також сотні врятованих життів.

Дякую Ігорю Дулину та ГО «Добро. Дій», дякую Ані Крисюк і Міжнародному штабу допомоги українцям.
Дякую усім небайдужим людям та організаціям, які жертвували кошти, перевозили та ремонтували машини, укомплектовували їх продуктами, медикаментами й амуніцією. Дякую за ваші великі серця. Дякую, що повірили у цей проєкт, вірите у ЗСУ та нашу державу. З такими особистостями Україна ніколи не впаде і обов’язково поверне все своє!

На цьому проєкт не завершуємо, адже наша головна мета – свобода та перемога. Передаватимемо автівки нашим захисникам та захисницям доти, доки буде така потреба!

Джерело