Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут оголосив про початок вступної кампанії

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут оголосив про початок вступної кампанії
Триває набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Полтава) серед випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти і професійно-технічних училищ.

У 2023 році вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: українська мова та математика, на вибір фізика або історія України).

Юнаки та дівчата можуть отримати спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти «Фаховий молодший бакалавр», освітньо-професійними програмами (спеціальностями): спеціальність 122 – Комп'ютерні науки, спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки; спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка, спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів зв'язку.

Термін навчання в коледжі становить 3 роки.

Додаткову інформацію і правила прийому можна завантажити та ознайомитися за посиланням.

Замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію можна в телеграм-боті @VKSS_VITI_BOT.

Джерело