СВЯЩЕННИЧЕ РУКОПОЛОЖЕННЯ У ВАСИЛІЯНСЬКОМУ МОНАСТИРІ В ДРОГОБИЧІ

СВЯЩЕННИЧЕ РУКОПОЛОЖЕННЯ У ВАСИЛІЯНСЬКОМУ МОНАСТИРІ В ДРОГОБИЧІ

Ієрейські свячення прийняли отці Терентій Хомишин, ЧСВВ, Тадей Херович, ЧСВВ, Филип Блажкевич, ЧСВВ, та Антоній Германович, ЧСВВ.
У врочистій проповіді владика Іриней зазначив, що сьогодні, під час страшної війни, у драматичний час нашої історії, у Дрогобичі визначна подія, адже в рік святого Йосафата наша Церква поповнюється чотирма священниками. Сьогодні ми думками й молитвою линемо до наших воїнів, які захищають нашу землю, до всіх поранених, полонених і тих, що постраждали через війну, а також до всіх братів і сестер, особливо тих, які перебувають в окупації. Душпастирі Чину святого Василія Великого жертовно несуть службу в різних куточках нашої держави, особливо в прифронтових монастирях. Папа Франциск навчає, що в монастирях живуть люди, які стають прикладом для інших. Найбільша жертва для Бога – віддати своє життя для служіння Богові й українському народові, щоб нести світло Євангелія до стражденного нашого люду. У цей день також є поважна нагода подякувати батькам за виховання своїх синів та всім наставникам, які багато потрудилися для того, щоб сьогоднішня подія здійснилася.
Святу Літургію із владикою співслужили отці Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя, Веніямин Чернега, ЧСВВ, Провінційний вікарій, Йосиф Кралька, ЧСВВ, радник Протоігумена й ігумен монастиря в Дрогобичі, Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, ректор ВІФБС, ігумени та інші священнослужителі з василіянських монастирів, єпархіяльне духовенство.

СВЯЩЕННИЧЕ РУКОПОЛОЖЕННЯ У ВАСИЛІЯНСЬКОМУ МОНАСТИРІ В ДРОГОБИЧІ

Наприкінці Божественної Літургії о. Протоігумен Йоан Школик подякував владиці за візит та рукоположеним для Чину священникам і наголосив, що така подія в Дрогобицькому монастирі відбувається вперше після здобуття свободи УГКЦ, у ювілейний рік святого Йосафата. Звертаючись до нововисвячених священників, о. Протоігумен наголосив, що вони покликані наслідувати Христа в покорі та послуху, як це чинили наші попередники: святий священномученик Йосафат, наші мученики дрогобицького монастиря Северіян, Яким, Віталій, а також Єремія Ломницький і численна плеяда визначних отців Василіян.
Нехай Всемилостивий Господь, за молитвами Пречистої Своєї Матері та всіх святих, щедро благословить нових священників Василіянського чину на служіння і працю для Церкви та нашого народу.

Джерело