#Черкащина_місце_сильних Сильних воїнів економічного фронту🇺🇦 Разом нам вдалось втримати рівновагу і адаптуватися до нових реалій

#Черкащина_місце_сильних
Сильних воїнів економічного фронту🇺🇦

Разом нам вдалось втримати рівновагу і адаптуватися до нових реалій: за перший квартал наша область посідає провідні позиції за темпами зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб і податку на прибуток підприємств приватного сектору економіки.

На рівні ОВА ми в постійній комунікації з підприємцями області, а також із нашими «новобранцями»: 41 підприємство переїхало на Черкащину з територій, де тривають бойові дії.

Якщо говорити саме про релоковані бізнеси, то наш пріоритет – максимальний супровід і сприяння, щоб їхні рестарти були успішними.

Сьогодні розповім вам продовження історії одного з таких підприємств – швейної компанії, що до війни працювала на Херсонщині.

Менше року минуло від релокації, а вона вже відкрила з нуля 3 філії на Черкащині, ще 1 – в сусідній Кіровоградщині. А завдяки ЗСУ поновлює роботу у звільненій Снігурівці на Херсонщині. І на цьому не зупинятиметься.
Понад 300 робочих місць, стабільна зп, мільйонні податки, співпраця з волонтерами – це вклад компанії в нашу Перемогу.

Тримаємо стрій і працюємо на економіку!

Telegram:
t.me/cherkaskaODA

Джерело