#вакцинація 🟢Вакцинація дітей в Україні відбувається за Національним календарем щеплень, де вказано графік проведення щеплень

#вакцинація

🟢Вакцинація дітей в Україні відбувається за Національним календарем щеплень, де вказано графік проведення щеплень

#вакцинація

🟢Вакцинація дітей в Україні відбувається за Національним календарем щеплень, де вказано графік проведення щеплень. Через війну більшає випадків, коли діти не отримали щеплення у відповідний термін. Або взагалі не мають обов’язкових щеплень. Коли у батьків з’являється можливість, вони прагнуть надолужити Календар. Але важливо дотримуватись мінімальних інтервалів між вакцинами.

🟢Мінімальний інтервал – це інтервал між щепленням проти однієї інфекції, а не між вакцинами взагалі. ❗️ Введення чергової дози вакцини з меншим, ніж мінімальний, інтервалом не зараховується.

🟢Радимо при виборі схеми вакцинації керуватись рекомендаціями педіатра або сімейного лікаря, а також інструкцією виробника вакцини.

🟢Якщо є необхідність пришвидшити темп вакцинації, можливо поєднувати вакцини, які вводяться в один день в різні ділянки тіла.

Детально про порядок щеплення дітей з порушенням Календаря відповідно до певного віку та пропущених вакцин можна прочитати тут https://bit.ly/3cKkfND.

❗️Але обов’язково проконсультуйтесь у сімейного лікаря чи педіатра. Лікар складе індивідуальний графік вакцинації та роз’яснить, якими вакцинами і в які терміни необхідно щепити дитину.

Джерело