🚁 Енергоатом передав українським захисникам гелікоптер 17 травня 2023 року президент ДП «НАЕК «Енергоатом»…

🚁 Енергоатом передав українським захисникам гелікоптер

17 травня 2023 року президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін від Компанії передав Збройним Силам України гелікоптер Мі-2.

Раніше, зазначив керівник НАЕК, Енергоатом використовував цей гвинтокрил для підготовки та тренувань на випадок необхідності проведення радіаційної розвідки. Однак зараз для цього доцільніше використовувати дрони, тоді як гелікоптер  стане в пригоді захисникам країни.

«Я сподіваюсь, що він також допоможе нашим військовим якомога швидше звільнити і Україну загалом, і Запорізьку атомну електростанцію зокрема», – наголосив Петро Котін. – Слава Україні!».

Присутній під час передачі начальник Київської міської військової адміністрації генерал-полковник Сергій Попко підкреслив, що наразі немає важливішої задачі, ніж здобути Перемогу. А для цього необхідно «зібрати й зосередити всі сили та засоби, зокрема й технічні. І кожна машина, а особливо цей гелікоптер, є вагомою допомогою ЗСУ. Тож хай він вірно служить нашим воїнам та допомагає наблизити мир в Україні».

Роман Лещенко, полковник, начальник відділу управління головного інженера авіації ЗСУ подякував Енергоатому за підтримку та зазначив, що завдяки отриманому гелікоптеру особовий склад матиме змогу додатково тренуватися та покращувати практичні навички для ефективної роботи.

#новини_компанії #енергоатом_допомога

| EA

🚁 Енергоатом передав українським захисникам гелікоптер 

17 травня 2023 року президент ДП «НАЕК «Енергоатом»...
Енергоатом 🇺🇦 – Telegram
🚁 Енергоатом передав українським захисникам гелікоптер 17 травня 2023 року президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін від Компанії передав Збройним Силам України гелікоптер Мі-2. Деталі – тут 🌐: #новини_компанії Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW |…

Джерело