Підсумки тижня: ✔️Працюємо над розбудовою митної інфраструктури. Під час онлайн-зустрічі міжнародної робочої…

Підсумки тижня:
✔️Працюємо над розбудовою митної інфраструктури. Під час онлайн-зустрічі міжнародної робочої...

Підсумки тижня:
✔️Працюємо над розбудовою митної інфраструктури. Під час онлайн-зустрічі міжнародної робочої групи презентували мастерплан спільної реалізації майбутнього проєкту будівництва КПП через українсько-румунський кордон, зокрема пункту пропуску «Біла Криниця- Клімеуць». Узгоджуємо різні питання, ґрунтовно вивчаємо технічні аспекти, розробляємо дорожню карту для подання проєкту на розгляд Європейської Комісії, аби залучити фінансування.
✔️Виділили з обласного бюджету 8,2 млн гривень на важливі потреби. Зокрема, 2,9 млн грн спрямували на встановлення хірургічного лапароскопічного обладнання ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги»; 1,0 млн грн – на ремонт та приведення наявних пандусів у відповідність до вимог будівельних норм та облаштування спеціальних місць для паркування транспортних засобів людей з інвалідністю; 1,5 млн грн – на придбання шкільних автобусів для закладів загальної середньої освіти області; 2,8 млн грн – на реконструкцію теплотраси у Черешському психоневрологічному будинку-інтернаті.
✔️Розпочали роботу над оновленням Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 року.
✔️Провели засідання обласного оперативного штабу з підготовки та сталого функціонування об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Створюємо резервні запаси матеріалів, обладнання, палива для безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури.
✔️Продовжуємо поточний ремонт доріг місцевого значення. Також на дорозі Садгора – Горішні Шерівці – Задубрівка продовжуються роботи з капітального ремонту. На автомобільній дорозі Тереблече – Станівці підрядна організація улаштувала асфальтне покриття.
✔️Ще чотирьом вимушеним переселенцям, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України й отримали інвалідність зможемо придбати житло. Кабінет міністрів України виділив додаткові 8,6 млн грн Чернівецькій області для цих потреб.

Джерело