✔️Створили інклюзивну палату в Чернівецькому обласному госпіталі ветеранів війни

✔️Створили інклюзивну палату в Чернівецькому обласному госпіталі ветеранів війни. Це ще один крок до забезпечення рівних можливостей для кожного громадянина України. Вдалося це зробити в рамках проєкту "Інклюзивне гуманітарне реагування в Чернівецькій області", який реалізує ГО "Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю "Лідер" за фінансової підтримки японської організації AAR Japan[難民を助ける会].
✔️Чернівецька область – серед лідерів в Україні у виконанні маршруту пацієнта за договором з НСЗУ «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда». На Буковині виконання маршруту пацієнта з гострим інфарктом міокарда складає 95% і є майже на рівні з Запорізькою (98%), Львівською та Івано-Франківською областями (93%).
✔️У Сторожинці пройшов виїзний "День здоров'я". Всі бажаючі мали змогу проконсультуватися у різних лікарів та пройти обстеження. Медичне містечко відвідало понад 170 осіб. Захід провели у співпраці ОКНП "Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр", КНП Сторожинецький центр первинної медичної допомоги та благодійні громадські організації.
✔️Разом із волонтерами організували відпочинок для 43 дітей Захисників України. Дівчатка та хлопчики вирушили на відпочинок до творчого табору курортного осередку «Ionian Beach Hotel» в районі Lakopetra Achaia у Греції.
✔️Буковинські учні, студенти, освітяни розпочали новий навчальний рік. Попрацювали для того, щоб створити необхідні безпекові умови. 80% закладів освіти працюватимуть офлайн, решта – у змішаному форматі. В області у новому навчальному році до школи пішли 9935 першачків.
✔️У Києві провели зустріч з міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович щодо впровадження у Чернівецькій області Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Обговорили програми підтримки створення малих групових будинків, патронатних сімей і дитячих будинків сімейного типу на Буковині.
✔️У Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі завершили капітальний ремонт та реконструкцію. Роботи проводили з 2018 по 2021 рік, а з 2022 по 2023 рік зробили капітальний ремонт ігрового і гімнастичного залів.
ДЮСШ відвідують 905 дітей, відтепер вони мають хороші умови для занять.
✔️Спортсмени – переможці міжнародних спортивних змагань та їхні тренери отримали сертифікати на грошові винагороди за спортивні досягнення. Цьогоріч на підтримку спортсменів з обласного бюджету виділили 422 тисячі гривень.
✔️У рамках реалізації транскордонного проєкту «CARPATHIA UNESCO – GREEN CARPATHIA Integrated cross-border touristic route» Спільної операційної програми «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014 – 2020» на горі Томнатик провели туристичний бранч «Зелені Карпати», метою якого є ознайомлення відвідувачів та гостей області з історією, культурою та туристичними перлинами Буковинського краю.
✔️Проведено державну реєстрацію створення релігійної організації у м. Чернівці православного віросповідання та внесено зміни до відомостей про релігійну громаду церкви християн віри євангельської п'ятидесятників с.Тисовець
✔️Відкрили літературно-меморіальний музей «Музей-садиба Анни Дущак» у селі Тисовець.
✔️У рамках співпраці з СОС Дитячі Містечка перед початком нового навчального року учні Вижницької, Іспаської та Банилівської музичних шкіл отримали музичні інструменти.
Музика лікує душі!Артисти Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю їм. А.Кушніренка Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка виступили з концертом для поранених захисників.
✔️Провели Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок на честь Героїв Азовсталі , Чемпіонат Чернівецької області з дзюдо Ю-23, обласні спортивні змагання ТО ТГ «Колос» серед команд сільських, селищних територіальних громад області.

Джерело