Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 4 вересня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 4 вересня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 30 бригад – це 114 робітників та 47 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Новопетрівку, Благодатне, Зарічне, Велику Олександрівку, Любимівку, Нововоронцовку, Берислав, Білозерку, Херсон та Олександрівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 з робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено у 13 житлових будинках, де OSB-листами закрили 53 вікна. Також плівкою перекрили 300 квадратних метрів пошкодженої покрівлі.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 82 212,9 гектари територій, з них 69 429,1 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 95,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автомобільним транспортом евакуювали 36 людей, з них – 1 дитина.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 900 продуктових наборів, 2400 буханок хліба, 250 порцій готових обідів та 37780 літрів питної води. Також людям передали 100 будівельних наборів, 100 ОСБ плит, 64 шт. брезенту, 20 шт. плівки для вікон, 3 фільтри для води.

Завдяки допомозі міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я» медичні бригади побували у Червоному Маяку, Монастирському, Саблуківці, Червоному Яру, Крупиці та Степному. Загалом спеціалісти провели 171 консультацію та видали 248 індивідуальних домашніх аптечок.

Завдяки Міжнародній організації з міграції до Нововоронцовки доставили 40 кубів питної води.

Обласний гуманітарний штаб доправив до Білозерської громади продуктові набори та додатково ще 4 палети різних видів харчів.

Працюємо далі!

Джерело