Зустрілися із представниками Швейцарської агенції розвитку і співробітництва

Зустрілися із представниками Швейцарської агенції розвитку і співробітництва.

Обговорили питання надання громадам Луганщини матеріально-технічної допомоги в рамках програм, які фінансуються Урядом Швейцарії.

Зокрема, EGAP – «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» та DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» допомогли прискорити процес відновлення релокованих навчальних та медичних закладів області, а також створити на базі шелтеру для переселенців з Луганщини належні умови для їх проживання та самореалізації.

Обговорили і подальшу співпрацю після деокупації Луганщини. Пріоритетними сферами для залучення міжнародної технічної допомоги є відновлення об’єктів енергопостачання та водопостачання.

Зустріч проведено в рамках програми регіонального офісу міжнародного співробітництва. Це ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади. Детальніше

Джерело