У Новояворівську відкрили спортивний зал з настільного тенісу

У Новояворівську відкрили спортивний зал з настільного тенісу

Розмістили його на території Льодової арени. Відтак новий спортивний об’єкт відповідає сучасним вимогам та стане потужним плацдармом для розвитку настільного тенісу у місті. Зал забезпечений новим сучасним обладнанням. Тут розміщено сім столів для настільного тенісу, є зручні роздягалки, вбиральні, душові та туалети.

Важливо те, що вже з понеділка при ДЮСШ “Янтар” будуть створенні секції, де формуватимуть групи для дітей військовослужбовців України ,які будуть займатись на базі новоствореного спортивного простору при Льодовій арені. Це діти чиїх батьки захищають нашу незалежність та свободу, ветеранів війни, полонених військовослужбовці та діти тих, хто віддав життя за Україну. До новоствореного спортивного простору можуть записуватись не лише діти, а й дорослі. Всі охочі безкоштовно можуть відвідувати зал щодня з 09.00-22.00 год. Навчатиме настільному тенісу буде тренер Роман Демус. Тому всіх, хто має бажання відпочити та займатися даним видом спорту ласкаво запрошують. “Дякую Миколі Степановичу Романюку та всім, хто підтримав ініціативу створення такого спортивного простору. Адже, це хороший спосіб залучити дітей до занять спортом та гарно провести час. Особливо тішить, що головна мета відкриття залу – це залучення дітей наших військовослужбовців до даного виду спорту.

Підтримка один одного, єднання задля перемоги – це те, що робить нас сильнішими та непереможними. Дякуємо Збройним силам України за їх мужність. Молимось за їх захист та допомагаємо тим, хто цього зараз потребу.

Разом до перемоги”,- додає начальник яворівської ВА Ярослав Коминський

Джерело