Прикордонники вкотре затримали осіб, які планували вплав через Тису дістатися Угорщини

Кошти за незаконні послуги переправник мав отримати лише у випадку успішного подолання утікачами невідомої для них річки, у водах якої вже потонули 19 їхніх попередників.

Учора ввечері під час реалізації наявної інформації щодо можливої протиправної діяльності, співробітники оперативно-розшукового відділу спільно з прикордонним нарядом від відділу «Вилок» за 500 метрів від кордону зупинили мікроавтобус «Форд», яким їхав 28-річний закарпатець.

У салоні транспортного засобу окрім водія перебували ще четверо громадян України призовного віку.

Як з’ясували прикордонники, водій «Форда» планував переправити до Угорщини чотирьох своїх «підопічних». За попередньою домовленістю, переправник за грошову винагороду у розмірі 3 000 доларів з кожного, повинен був підвезти «клієнтів» до кордону, а далі ті самостійно мали незаконно потрапити в Угорщину шляхом перепливання у темну пору доби повноводної річки Тиса, ширина якої більш як 50 метрів, а глибина подекуди перевищує 3 метри. У будь-яку пору року течія Тиси на кордоні з Угорщиною залишається стрімкою та потужною.

На правопорушників склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Щодо виявлення у діях 28-річного водія ознак злочину, передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», прикордонники направили повідомлення до Берегівського районного відділу Нацполіції.

Джерело