Псевдовиборча комісія Херсонської області оголосила результати голосування

  • Автор допису:

Псевдовиборча комісія Херсонської області визнала «вибори» дійсними та оголосила їх результати.

Про це журналістам Район.Скадовськ стало відомо з медіа, підконтрольним окупантам.

За інформацією від цих «медіа», результати розподілу так званих депутатських мандатів до фейкової «Херсонської обласної Думи» наступні: «Единая Россия» — 28 мандатов (74,86% «голосів»); КПРФ — 4 мандати (10,56% «голосів»); ЛДПР — 3 мандати (8,27% «голосів»); СРЗП — 1 мандат (5,03% «голосів»). Такі цифри намалювали собі на псевдовиборах російські окупанти.

Також, за словами загарбників, явка виборців склала начебто 65,36%. 

З 8 по 10 вересня росіяни провели на окупованих територіях «Єдиний день голосування», а з 2 по 7 вересня тривало «дострокове голосування» у так званих важкодоступних та віддалених територіях Херсонської області, куди окупанти записали всю Херсонську область. Днем раніше росіяни розпочали «голосування» на «екстериторіальних виборчих дільницях», тобто «виборці», які мають прописку в Херсонській області, в тому числі й на деокупованому правобережжі, могли проголосувати за «депутатів» до окупаційних органів влади Херсонщини в різних регіонах Росії. 

Нагадаємо, щоросійські окупанти заявили про намір провести фейкові вибори у вересні. Український парламент закликав світ не визнавати «вибори» на окупованих територіях. В той час, Європейський Союз засудив псевдовибори окупантів на захоплених територіях України. Так звані «вибори» на окупованих територіях проходять з масовими порушеннями, зокрема росіяни брехнею змушують місцевих мешканців «голосувати» на псевдовиборах, та запускають «мобільні дільниці» з метою примусити проголосувати.