#ІсторіяДБСТ: 7 дітей знайшли сімейний затишок у сім’ї Тарусіних. ВІДЕО. ФОТО

Катерина та Олексій маючи 3 власних дітей, без зайвих вагань подарували сімейний затишок ще 6 дітям.

#ІсторіяДБСТ: 7 дітей знайшли сімейний затишок у сім’ї Тарусіних. ВІДЕО. ФОТО

Гарним прикладом для наслідування стали батьки Катерини, які двома роками раніше створили дитячий будинок сімейного типу.

До 24 лютого 2022 року родина проживала в с. Олександрівка Слов’янського району Донецької області. З кожним днем ставало все небезпечніше залишатися у рідній домівці, тому 11 березня 2022 року сім’я виїхала до Німеччини, де прожили 11 місяців.

У лютому 2023 року дитячий будинок сімейного типу Тарусіних повернувся в Україну. Родина переїхала до Житомирської області та дотепер проживає в с. Волиця Житомирського району у будинку, який надала у тимчасове користування релігійна громада.

Не зважаючи на життєві перипетії життя продовжується. 01 березня 2023 року їх велика і дружня родина поповнилася ще 1 вихованкою.

На даний час у дитячому будинку сімейного типу родини Тарусіних семеро дітей-вихованців: Микита — 15 років, Богдан — 9 років, Лілія — 9 років, Федір — 7 років, Анастасія — 12 років, Діана — 10 років, Олександра — 10 років та троє власних дітей: Олег — 13 років, Ігор — 8 років, Єва — 3 роки.

 

Джерело