Співчуття Папи Франциска з приводу повеней у східній Лівії

Співчуття Папи Франциска з приводу повеней у східній Лівії

У телеграмі, надісланій через Державного Секретаря Апостольському нунцієві в Лівії Папа Франциск запевняє у своїх молитвах за тисячі загиблих та постраждалих від повені.

«Святіший Отець Франциск з глибоким сумом довідався про величезні людські жертви та руйнування, спричинені повенями на сході Лівії, і запевняє у своїх молитвах за душі загиблих та за всіх, хто оплакує їхню втрату», – читаємо у телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав на ім’я Апостольського нунція в Лівії архиєпископа Хон Тай-Фая з приводу стихійного лиха на сході країни. Шторм Даніель, який у неділю пронісся над Середземним морем, ударив по місту Дерні, де зруйнував греблі, а також вразив інші поселення уздовж узбережжя. За дуже попередніми даними загинуло коло 2,5 тисяч людей, понад 10 тисяч вважаються пропалими безвісті.

«Його Святість також висловлює глибоку духовну близькість з пораненими, з тими, хто переживає за своїх зниклих безвісти близьких, та з працівниками екстрених служб, які надають допомогу та підтримку, – зазначається у посланні. – На всіх, кого торкнулася ця трагедія, Папа Франциск призиває божественні благословення розради, сили та витривалості».

Джерело: vaticannews.va

Джерело