​​Створення реабілітаційних відділень та кондиціонування повітря в стаціонарах: ключове зі селекторної…

​​Створення реабілітаційних відділень та кондиціонування повітря в стаціонарах: ключове зі селекторної наради під головуванням міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка

▪️Міністр дав завдання обласним військовим адміністраціям до кінця року завершити формування мережі реабілітаційних відділень на базі кластерних та надкластерних лікарень (окрім інфекційного профілю). Передбачається, що у кожній кластерній та надкластерній лікарні, які увійшли до спроможної мережі, має бути сучасне безбарʼєрне відділення реабілітації на 30-60 ліжок. А також сучасний ремонт, необхідне обладнання, фахові мультидисциплінарні команди. Окрім цього, створять 6 спеціалізованих реабілітаційних медзакладів національного рівня. Загалом по території України це дозволить сформувати близько 7800 ліжкомісць для пацієнтів із травмами, хворобами та пораненнями, які потребують активного відновлення. Усі послуги для наших воїнів будуть безкоштовні.

На Львівщині створили 9 надкластерних та 7 кластерних лікарень, облаштування реабілітаційних відділень триває. Також напрацьовуємо маршрути пацієнтів.

▪️Віктор Ляшко наголосив на важливості кондиціонування приміщень лікарень. Це вимога чинних нормативно-правових документів. Ті медичні заклади, які не створили і не підтримують оптимальні чи допустимі параметри мікроклімату, не повинні отримувати ліцензію на медичну практику та можливість підписувати контракти із НСЗУ за певними пакетами з наступного року, заявив міністр.

На Львівщині наразі у 6% палат у закладах охорони здоров'я, які увійшли до спроможної мережі, є кондиціонери.

Максим Козицький – голова Львівської ОДА (ОВА)

​​Створення реабілітаційних відділень та кондиціонування повітря в стаціонарах: ключове зі селекторної...

Джерело