Західний кордон. Ситуація у пунктах пропуску

Упродовж минулої доби 15 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 84 тисячі осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

З України вибули 44 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

В України за минулу добу прибули 40 тисяч осіб, 34 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 104 вантажівки з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 36 осіб – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 34 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 3-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

Джерело