Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 18 вересня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 18 вересня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працює 35 бригад – це 141 робітник та 54 одиниці техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Кочубеївку, Нововоронцовку, Краснівку, Білоусове, Давидів Брід, Велику Олександрівку, Новорайськ, Кошару, Степне, Херсон, Олександрівку, Чорнобаївку, Комишани та Білозерку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 9 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 93 вікна.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 94 042,6 гектари територій, з них 80 230,2 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 98,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 55 людей, з них – 6 дітей.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 480 продуктових наборів, 2604 буханки хліба, 250 порцій гарячих обідів, 25045 літрів питної води. Також людям передали 50 гігієнічних наборів, 18 од. брезенту, 9 од. плівок для вікон, 24 ОСБ – листи.

Завдяки підтримці Американського фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з IOM (Міжнародної організації з міграції) до населених пунктів Інженерне, Сонячне та Молодіжне прибув черговий гуманітарний вантаж. Привезли питну воду, сімейні та гігієнічні набори.

Працюємо далі!

Джерело