Через 2 тижні після хрещення Роналду повертається до церкви, щоб одружитися

Через 2 тижні після хрещення Роналду повертається до церкви, щоб одружитися

Колишня зірка футболу Роналду Назаріо одружився в храмі лише через два тижні після хрещення в Католицькій Церкві.

12 вересня колишній бразильський нападник Роналду Назаріо поділився новиною про те, що він прийняв хрещення в католицькій церкві. І тепер, лише через два тижні, він повернувся до церкви, одягнений у біле, щоб підійти до таїнства шлюбу.

Немає сумніву, що легендарний футболіст по світських мірках мав яскраве минуле – перебував у багатьох стосунках, має 4 дітей від різних жінок. Але, сподівається, цього разу, з відновленою вірою в Бога, його освячений Богом союз триватиме все життя.

Новиною про весілля поділилися в соціальних мережах нова місіс Назаріо, 33-річна Селіна Локс і Роналду у своїх облікових записах соціальних мереж. І що приємно бачити, молодята відкриті поділитися релігійною стороною свого весілля.

Пара одружилася в сільській церкві Ес Кубельс на Ібіці, Іспанія. Храм розташований на вершині скелі, був заснований в 1864 році монахом-кармелітом, блаженним Франциско Палау. Монах присвятив своє життя місіонерській проповідницькій діяльності, жив пустельником, заснувавши Школу чесноти, яка виявилася зразком у катехитичному навчанні для дорослих.

Тепер, коли Роналду та його дружина поділилися своїми щасливими новинами з мільйонами підписників у соціальних мережах, можливо, вони надихнуть інших наслідувати їхнє «інтимне релігійне свято», зосереджене на святому шлюбі.

Джерело