Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 03 листопада👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 03 листопада👇

Для відновлення світла на Херсонщині працює 28 бригад – це 103 робітники та 44 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Архангельське, Малу Шестірню, Іванівку, Нову Калугу, Новопавлівку, Шевченківку,  Урожайне,  Лиманець,  Кочубеївку, Костирку, Херсон, Білозерку, Киселівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 62 робітники Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 26 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 137 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили  127 756,6 гектар територій, з них 107 142,1 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 120 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 42 жителі, з них 8 дітей, потягом виїхали 12 людей, автотранспортом – 30.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 859 продуктових наборів, 9367 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 23670 літрів питної води. Також люди отримали 173 OSB – листів, 85 будівельних наборів та 65 тонн брикетів

В Архангельському Бериславського району відкрили підрозділ пожежної охорони.Цей підрозділ пожежної охорони став дев'ятим, який функціонує на території району.

Працюємо далі!

Джерело