Підсумки тижня: ✔️Підтримуємо наших захисників. Позашляховик та необхідну амуніцію передали військовим

Підсумки тижня:
✔️Підтримуємо наших захисників. Позашляховик та необхідну амуніцію передали військовим
Підсумки тижня:
✔️Підтримуємо наших захисників. Позашляховик та необхідну амуніцію передали військовим

Підсумки тижня:
✔️Підтримуємо наших захисників. Позашляховик та необхідну амуніцію передали військовим. Допомога надійшла від німецької організації «UKA Umweltgerechte Kraftanlagen GmbH&CoKG» з міста Майсен.
✔️Проблеми психологічної реабілітації, соціального захисту та інші питання, пов’язані з адаптацією до нового життя, обговорили з буковинцями, котрі повернулися з полону.
✔️Продовжуємо роботу над створенням якісної реабілітації військових. Меморандум про партнерство та співпрацю підписали з проєктом RECOVERY Віктора й Олени Пінчуків. Ним передбачено створення інноваційного реабілітаційного центру потужністю до 50 ліжок для поранених захисників і захисниць України.
✔️Триває капітальний ремонт першого поверху Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.
Наразі підрядник тут проводить демонтажні роботи, оновлює комунікації з електро/водопостачання. Передбачене  у закладі також будівництво сучасного укриття. 
✔️За даними Мінфіну Буковина вчергове утримує 7 місце в Україні за темпами надходжень до місцевих  бюджетів. За січень-жовтень 2023 року план за власними доходами загального фонду місцевих бюджетів області виконано на 108,6 відсотка. Надходження становили 5,8 млрд грн, що на 1,3 млрд грн перевищує аналогічний показник минулого року.
✔️Десять територіальних громад Буковини отримають додаткову дотацію з Держбюджету на суму 61,8 млн грн.  Загалом з початку дії даного механізму компенсації, додаткову дотацію отримали 26 місцевих бюджетів Чернівецької області на загальну суму 105,2 млн грн.

Джерело