✔️Провели перемовини щодо розширення залізничного сполучення Буковини з різними регіонами України та іншими державами

✔️Провели перемовини щодо розширення залізничного сполучення Буковини з різними регіонами України та іншими державами.
✔️Укладено угоду про співпрацю між обласною військовою адміністрацією та DAI Global LLC в рамках проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Метою проєкту є методологічна та інституційна підтримка у актуалізації Стратегії регіонального розвитку Чернівецької області на період до 2027 року, сприяння у забезпеченні сталого та ефективного економічного розвитку громад області.
✔️У Чернівцях відбувся третій інноваційно-інвестиційний форум Invest Forum Chernivtsi 2023,  метою якого є сформування бачення щодо інвестиційного та економічного потенціалу Чернівців,  демонстрація відкритості та готовність до впровадження інноваційних рішень у сферах залучення інвестицій та розвитку міста.
✔️На Буковині відбулася тренінгова сесія для аплікантів програми "Румунія – Україна 2021-2027". Захід провели представники Регіонального бюро з питань транскордонного співробітництва у м. Сучава (Румунія) за підтримки Чернівецької ОВА.
✔️Відзначили 105 річницю Буковинського віча. В області провели тематичні заходи в навчальних закладах, музеях, обласному державному архіві.
✔️На Буковині проходив Всеукраїнський учнівський турнір істориків з проблематики Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу в контексті подій сучасної російсько-української війни. У ньому взяли участь 12 команд, що представляли Запоріжжя, Дніпро, Житомирщину, Волинь та Чернігівщину, дві команди з Буковини і п’ять  команд Харкова. 
✔️У залі Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка в рамках проєкту "Об'єднані знаннями та мистецтвом" відбулась прем'єра концертної програми «Музична історія одного оркестру»;
✔️Проведено реєстраційні дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо створення однієї релігійної організації православного віросповідання у місті Чернівці; Зареєстровано дві зміни канонічної підлеглості (перехід з УПЦ МП до ПЦУ) та внесено відповідні зміни до ЄДР по релігійних організаціях села Каплівка та міста Сокиряни Дністровського району Чернівецької області;                                                                    
✔️Чернівецькому обласному художньому музеї відбулося відкриття ювілейної виставки «За красою», присвяченої 160-літтю від дня народження Ольги Кобилянської.
✔️Відбулося нагородження призерів Всесвітніх ігор панкратіону та грепплінгу, чемпіонів світу з вільної боротьби U-23 (жінки), призерів чемпіонату світу з карате подяками голови ОДА.
Проведено чемпіонат України з боксу серед молоді.

Джерело