Кому молитись за полонених?

З сестрою Марією Шлєзяк з Місійного згромадження сестер служниць Святого Духа говоримо про українських військовослужбовців, які потрапили в російський полон та про святих, за посередництва яких ми можемо звертатись до Господа з проханням про звільнення військовополонених.

Кому молитись за полонених?

Ісус Христос, будучи Сином Божим, сам був несправедливо звинуваченим і ув’язненим, а тому через посередництво святих ми можемо звертатись до Господа з проханнями про звільнення військовополонених.
Наші полонені переживають знущання і катування в російських тюрмах, тому потрібно молитись за них постійно і наполегливо.

У програмі ми згадали кількох святих, за заступництвом яких, можемо молитися за українських військовополонених, зокрема: Леонарда з Ноблаку, Максиміліана Кольбе та Жозефіну Бакіту.

Молитва у часі війни
Отче наш, що єси на небесах, дай нам, просимо, відвагу і силу, щоб придушити загрозу поганства і поневолення, що зараз нависла над світом.
Будь милосердний до тих, хто загинув, обороняючи Батьківщину.
Потіш тих, хто в цій боротьбі втратив своїх коханих.
Допоможи нашим солдатам, які воюють, щоб вони зберегли назавжди чисті серця і завдяки цьому не відчували страху.
Принеси полегшення тим, хто був поранений у боротьбі.
Підтримай відвагу тих, кого переслідують через конфлікт сумління.
Змилуйся над тими, кого зневажили, обікрали, піддали тортурам, зганьбили чи ув’язнили вороги. 
Обдаруй своєю мудрістю наших провідників, цивільних і військових, щоб вони якомога ефективніше керували нашими військовими зусиллями в Батьківщині і за кордоном.
Навчи нас усіх покірно жити з Тобою, щоб ми були достойними здобувати, а після здобуття, щоб збудували справедливий мир на основі братерства людей і відповідно до батьківства Бога. Амінь!

Джерело