Яворівські рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти”

Яворівські рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти”

Так, 09 листопада рятувальники 23-ї державної пожежно- рятувальної частини на центральній площі міста Яворів провели для школярів Яворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів N2 громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти ” під час якої розповіли про Службу порятунку «101», яка стоїть на сторожі життя та здоров’я мешканців Яворівщини.

Надзвичайники також наголосили на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, також нагадали, як правильно поводитися вдома з газовими та електроприладами, щоб не трапилося лиха, і застерегли від необачних вчинків, адже інколи одна мить може призвести до непоправного. Вогнеборці ознайомили дітей із будовою пожежного автомобіля та показали оснащення, яке є на озброєнні в пожежно-рятувальному підрозділі. Школярі стверджують: цей день став для них незабутнім. Надзвичайно позитивне враження справило на всіх знайомство зі справжніми рятувальниками. Це мужня і потрібна людям професія, адже йдеться про найдорожче – порятунок життя.

Безсумнівно, що проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти » – це ще один важливий аспект виховної роботи, наочне свідчення того, що виховати справжнього громадянина можна тільки озброївши його потрібними знаннями.

Джерело