Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 8 листопада👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 8 листопада👇

Для відновлення світла на Херсонщині працює 26 бригад – це 96 робітників та 40 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Орлове, Архангельське, Велику Олександрівку, Малу Олександрівку, Миролюбівку, Лиманець, Борозенське, Новодмитрівку, Херсон, Олександрівку та Киселівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 65 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 24 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 308 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 129 978,4 гектар територій, з них 108 919,4 гектар – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 120 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 26 жителів, з них 2 дитини та 4 маломобільні людини.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 3059 продуктових наборів, 652 буханки хліба, 250 порцій гарячих обідів та 42570 літрів питної води. Також людям передали 3 ОСБ – листи, 104 будівельних набори, 2 од. брезенту та 396 мішків корму для тварин.

Завдяки “Kyivstar” у Лиманці Дарʼївської громади відновлено мобільний звʼязок. Фахівці встановили у селі пересувну вежу. Нині в населеному пункті є сталий звʼязок та 4G-інтернет.

Працюємо далі!

Джерело