Щиро вітаємо Митрополита Володимира з Днем народження!

Щиро вітаємо Митрополита Володимира з Днем народження!

Сьогодні, 9 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин святкує своє 64-ліття. З цієї нагоди Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин, Архієпархіальне управління та всі вірні вітають Архієрея з Днем народження!

Дорогий Владико-Митрополите!

Передусім дозвольте подякувати Вам за те, що впродовж багатьох років Ви залишаєтеся нашим духовним батьком та прикладом для наслідування. За те, що Ви своєю щирістю, любов’ю та добротою обіймаєте кожного, хто потребує підтримки чи розради.

Дякуємо за те, що в усі часи Ви залишалися вірним Богові та Батьківщині-Україні, й до сьогоднішнього дня є моральним орієнтиром та авторитетом для багатьох з нас. Своєю мудрістю та жагою до справедливості Ви надихаєте нас творити діла добра та милосердя.

Нехай Всемилостивий Господь обдаровує Вас незліченними ласками та підтримує всі Ваші добрі починання й провадить на шляху допомоги іншим. Зичимо міцного здоров’я, миру на нашій рідній землі та довгоочікуваної української перемоги, задля якої Ви докладаєте так багато зусиль!

Нехай Пресвята Богородиця та всі святі українського народу завжди будуть поруч з Вами на земному шляху до небесної святості!

На многії й благії літа, Митрополите Володимире!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело