​​«Укренерго» та південнокорейська Hyundai Engineering & Construction спільно вивчатимуть можливості розвитку системи…

​​«Укренерго» та південнокорейська Hyundai Engineering & Construction спільно вивчатимуть можливості розвитку системи передачі електроенергії в Україні.

Продовжуємо працювати над залученням міжнародних інвестицій у процес відбудови енергетичної інфраструктури України.

Сьогодні, в рамках міжнародної конференції Rebuild Ukraine у Варшаві, голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький та регіональний директор в Європі та Північній Африці Hyundai Engineering & Construction (E&C) Хюнг-Хван Пак, у присутності міністра енергетики України Германа Галущенка, підписали Меморандум про взаєморозуміння. В угоді йдеться про спільне дослідження майбутніх напрямків співробітництва та потенційної можливості для компанії Hyundai E&С участі у проєктах «Укренерго».

Нагадаємо, на саміті G20 уряд Південної Кореї заявив про готовність виділити протягом 2 років 2,3 млрд доларів на відновлення української інфраструктури. «Укренерго» як оператор енергосистеми, готовий сприяти як Hyundai E&С, так і іншим компаніям, в ефективному дослідженні інвестиційної привабливості проєктів в енергетиці.

«Світовий бізнес шукає можливості для капіталовкладень в Україні, і українська енергетика має стати ключовою галуззю для успішних інвестицій в наш розвиток, а значить і в розвиток європейської енергетичної безпеки», – зазначив Володимир Кудрицький під час зустрічі.

Джерело