Олександр Буряк – відеооператор. Задля вдалого сюжету він готовий ризикнути найдорожчим – життям

Олександр Буряк – відеооператор. Задля вдалого сюжету він готовий ризикнути найдорожчим – життям. Він не боїться їздити на лінію розмежування для висвітлення ситуації в прилеглих населених пунктах, про життя на деокупованих територіях, а також документує ситуацію після ворожих обстрілів на Луганщині.

Сашко родом з нині окупованого Лисичанська. Після повномасштабного вторгнення – переїхав до Дніпра, де продовжує працювати за фахом.

У складі знімальної групи він робить важливий для аудиторії Луганської області контент, знімає спецпроєкти, інтерв'ю з видатними жителями області, в тому числі з волонтерами, військовими, переселенцями.

У День працівників радіо, телебачення та зв'язку  вручив Олександру Почесну грамоту Луганської облдержадміністрації за його досвід та щоденну важливу роботу.

Також знаком пошани «Захиснику Луганщини» нагороджено колишнього продюсера «Регіональна дирекція UA:Донбас» – Олександра Марченка, який віднедавна боронить державу у лавах Збройних Сил України. Наразі Олександр знаходиться у госпіталі після поранення. Зустрінемося з нашим журналістом, який змінив студійні софіти на військове обмундирування – після його одужання.

Джерело