Папа Франциск зустрівся із персоналом Секретаріату з економічних питань

Папа Франциск зустрівся із персоналом Секретаріату з економічних питань

На початку тижня Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції працівників відомства, що відповідає за регуляторні та контрольні функції в економічній, фінансовій сферах і за кадрове забезпечення Святого Престолу.

 

Vatican News

У понеділок, 13 листопада 2023 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані працівників і співробітників Секретаріату з економічних питань, які працюють у сфері економічного, фінансового, адміністративного та кадрового регулювання і контролю. Перед тим, як особисто привітатися з кожним із присутніх, Папа Франциск звернувся до всіх зі словами заохочення і далі прямувати вперед розпочатим шляхом, у тому, що стосується прозорості, контролю, як також визначення дедалі оптимізованих й ефективніших процедур.

Діяльність відомства у вітальному слові представив префект Максіміно Кабальєро Ледо. «Ми – молода установа, яка народилася з початком Вашої економічної реформи; установа, яка пристосувалася до різних рамок, яких вимагало прогресивне визначення відповідальності, яку Ви хотіли покласти на нас в контексті реформи Римської Курії в цілому, щоб стати Вашим особистим секретаріатом у тому, що стосується економічних питань», – сказав він, підкреслюючи, що секретаріат старається підтримувати поступ реформи шляхом постійного пошуку рівноваги між вимогами регулювання та контролю, що необхідні, коли йдеться про прозорість і захист обмежених ресурсів, і між ефективністю та гнучкістю управління, так само необхідними для забезпечення виконання місії Єпископа Риму та дикастерій, які йому допомагають.

Префект зазначив, що ще багато потрібно зробити в різних ділянках, як у тому, що стосується покращення вже впроваджених процедур, так і для забезпечення подальшої сталості та захисту майна Святого Престолу. Підсумовуючи, він подякував Святішому Отцеві за підтримку діяльності секретаріату, яка, за його словами, є фундаментальною для досягнення поставлених цілей.

Джерело: Vatican News

Джерело