Разом з тим, в умовах і викликах війни столичні підприємці та промисловці продовжують працювати, сплачувати податки, забезпечувати робочі місця.

Віталій Кличко
Відкрили разом з мером Брюсселя Філіпом Клозом Київський інвестиційний форум, який другий рік поспіль відбувається в Брюсселі. Форум присвячений повоєнному відновленню та інноваційному розвитку української столиці. Створити платформу європейських міст для… https://t.me/vitaliy_klitschko/2524


Разом з тим, в умовах і викликах війни столичні підприємці та промисловці продовжують працювати, сплачувати податки, забезпечувати робочі місця.

За 7 місяців 2023 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, відбувається деяке пожвавлення бізнесу, який виявився гнучким, відповідальним та зміг адаптуватися до роботи в нинішніх реаліях. Наразі в Києві, серед інших суб’єктів бізнесу, зареєстровані зокрема 12 бізнес-інкубаторів, 38 технопарків, майже 2 тисячі інвестиційних фондів і компаній, понад 550 інноваційних фондів і компаній.
Київ в умовах воєнного стану підтримує підприємців, надає пільги від міста, знизив ставки місцевих податків та зборів.

Київський інвестиційний форум зібрав понад 500 учасників – представників європейських інституцій, уряду Бельгії, європейських муніципалітетів, міжнародних інвестиційних фондів та фінансових організацій. А також – послів та представників дипломатичних місій 36 іноземних держав, акредитованих в Королівстві Бельгія.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн долучилась до Форуму онлайн-виступом.

Джерело