Смачна, здорова їжа – в основі реформи шкільного харчування

Смачна, здорова їжа – в основі реформи шкільного харчування

Щоб зберегти інтелектуальний потенціал нації та сформувати резерв сильних і здорових людей, які будь-коли зможуть захисти нашу країну, ми повинні дбати про своє харчування і плекати відповідні навички у наших дітей.

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся регіональний форум з питань реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування.

Зокрема, йшлося про загальну концепцію цієї стратегії та план її реалізації, плани щодо вступу у Глобальну коаліцію шкільного харчування, модернізацію харчоблоків із застосуванням трьох технологічних моделей організації харчування.

У форматі панельної дискусії учасники Форуму представили напрямки, які зроблено для впровадження реформи системи шкільного харчування, презентовано кращі практики організації харчування та сучасний стан шкільного харчування у закладах загальної освіти, окреслено перспективи розвитку у 2024 році та співпрацю закладів загальної середньої освіти щодо підвищення кваліфікації кухарів закладів освіти.

Крім того, обговорили питання фінансової спроможності громад для реалізації реформи системи шкільного харчування. Впродовж форуму учасники та експерти обговорили актуальні питання, які стосуються впровадження нових форм і моделей харчування в закладах освіти, кадровий потенціал реформи, підготовку і перекваліфікацію кухарів, модернізацію харчоблоків, сучасні технології вирощування екологічно чистої овочевої продукції для закладів освіти тощо.

На завершення поділилися результатами впровадження реформи у регіонах.

Сердечні слова подяки організаторам за вкрай актуальний та змістовний формат заходу. Реформа шкільного харчування – один із пріоритетів для нашого краю на 2024 рік!..

Смачна, здорова їжа – в основі реформи шкільного харчування

Джерело