У Острові відбувся пластовий з’їзд, приурочений подіям Листопадового чину

12 листопада поблизу чудотворного місця у с. Острів станиця Велика Березовиця Національної Скаутської Організації України “Пласт” та братство семінаристів-пластунів ім. блаженнішого Любомира Гузара Тернопільської духовної семінарії провели захід приурочений подіям Листопадового чину. Під проводом семінариста та пластуна Олега Кузнецова у заході цьогоріч взяло участь понад 120 дітей з Великоберезовицької громади, Тернополя та інших місць нашої області.

У Острові відбувся пластовий з'їзд, приурочений подіям Листопадового чинуТрадиційно збір розпочався із пластового відкриття, де був також присутній і очільник громади та духівник Великоберезовицької станиці о. Ігор Драпак. Священник пригадав молоді героїчні події Листопадового чину, важливість їх для майбутнього нашої держави. Також отець у своєму звернені до молоді нагадав про ювілейну дату 400-річчя пам’яті великого святого нашого народу Йосафата Кунцевича.

Оскільки «Пласт» є організацією, що плекає духовні цінності, відбулась Божественна Літургія у храмі святої Софії, яку очолив отець Мирослав Богак. Відтак пластуни провели теренову гру – своєрідне змагання, у якому учасники поділились на 3 команди. Переможців чекав приємний приз у вигляді туристичного приладдя.

Насамкінець усіх очікував теплий перекус та закриття пластового заходу біля ватри, на якій всіх очікували співи під гітару, ігри та дружня атмосфера, сповнена братерства.

У Острові відбувся пластовий з'їзд, приурочений подіям Листопадового чину

У Острові відбувся пластовий з'їзд, приурочений подіям Листопадового чинуповідомив Богдан Марчук

Джерело